| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Silver |
| Tamanho do Ecrã | 15" |
| Processador | Coloure i7-4870HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| GPU | Iris Pro 5200 1.5GB shared |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
| Teclado | ESP |
| Estado da Bateria | Excellent |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 483,99€.409,99€Current price is: 409,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 328,99€.280,99€Current price is: 280,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 403,10€.223,99€Current price is: 223,99€.
or 3x 74,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 403,10€.223,99€Current price is: 223,99€.
-44%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-4870HQ
RAM16GB
Storage500GB SSD
Screen15" Retina
GPUIris Pro 5200 1.5GB shared
BatteryExcellent
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| GPU laptops | |
| Ciclos da Bateria | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |