| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 10.9" 4th Gen (2020) 256GB WiFi + Cellular / Grey / Grade B
Original price was: 437,99€.314,99€Current price is: 314,99€.
Apple iPad Air 10.9" 4th Gen (2020) 64GB WiFi / Grey / Grade C
Original price was: 267,99€.230,99€Current price is: 230,99€.
In stock
Original price was: 334,99€.287,99€Current price is: 287,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| Connectivity | |
| VAT Type |