| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Black |
| Tamanho do Ecrã | 13" |
| Connectivity | Wifi |
| Capacity | 256GB |
| Lock Status | Unlocked |
Veja todos os iPad Pro 13″ (M4) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 12.9" 6th Gen (2022) 256GB WiFi / Grey / Grade C
Original price was: 808,99€.690,99€Current price is: 690,99€.
Apple iPad Pro 13" M4 7th Gen (2024) 512GB WiFi + Cellular / Black / Grade C
Original price was: 1.387,99€.1.195,99€Current price is: 1.195,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 1.223,99€.1.054,99€Current price is: 1.054,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Black |
| Tamanho do Ecrã | 13" |
| Connectivity | Wifi |
| Capacity | 256GB |
| Lock Status | Unlocked |
Veja todos os iPad Pro 13″ (M4) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |