| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (7ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 10.2" 7th Gen (2019) 32GB WiFi / Gold / Grade B
Original price was: 201,99€.170,99€Current price is: 170,99€.
Apple iPad 10.2" 7th Gen (2019) 128GB WiFi / Grey / Grade C
Original price was: 264,99€.135,99€Current price is: 135,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 198,99€.170,99€Current price is: 170,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (7ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | |
| VAT Type |