| Colour | Green |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Integrada |
| CPU AIO | Apple M1 |
| Screen Size | 24" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2021, 2 TBT3 + 2 USB-C, M1) / Coral / Grade A
Original price was: 1.243,99€.1.044,99€Current price is: 1.044,99€.
Apple iMac with VESA Mount (Retina 4.5K, 24" 2021, 2 TBT3 + 2 USB-C, M1) / Green / Grade A
Original price was: 1.570,99€.1.365,99€Current price is: 1.365,99€.
Apple iMac (Retina 4.5K, 24″ 2021, 2 TBT3, M1) / Green / Grade A
Original price was: 1.173,99€.1.002,99€Current price is: 1.002,99€.
or 3x 334,33€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.173,99€.1.002,99€Current price is: 1.002,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen24" 4.5K Retina
ChipApple M1 (7-core GPU)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.