| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Integrada |
| CPU AIO | Apple M3 10-Coloure GPU |
| Screen Size | 24" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Apple iMac (21.5" Late 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 172,99€.149,99€Current price is: 149,99€.
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2019) / Silver / Grade A
Original price was: 620,99€.534,99€Current price is: 534,99€.
Apple iMac (Retina 4.5K, 24″ 2023, 2 TBT3 + 2 USB-C, M3) / Silver / Grade A
Original price was: 1.332,99€.1.119,99€Current price is: 1.119,99€.
or 3x 373,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.332,99€.1.119,99€Current price is: 1.119,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
RAM8GB
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2023 |
| VAT Type |