| Colour | Silver |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 24GB |
| Armazenamento | 2TB Fusion |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração/poeira) |
| GPU AIO | Radeon R9 M395 2GB |
| CPU AIO | Coloure i5-6600 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple iMac (Retina 4K, 21.5" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 341,99€.293,99€Current price is: 293,99€.
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 909,99€.757,99€Current price is: 757,99€.
Apple iMac (Retina 5K, 27″ Late 2015) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 386,99€.329,99€Current price is: 329,99€.
or 3x 110,00€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 386,99€.329,99€Current price is: 329,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.2 GHz
RAM8 GB
Storage1 TB Fusion
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 24GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |