| Colour | Midnight |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 8-core GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 606,99€.526,99€Current price is: 526,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 377,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2022, M2) / Midnight / Grade C Plus
Original price was: 949,99€.790,99€Current price is: 790,99€.
or 3x 263,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 2 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 949,99€.790,99€Current price is: 790,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M2 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| VAT Type |