| Colour | Blue |
| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Apple M4 10C/8G |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | NOR |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2025 |
Apple MacBook Air (13" 2024, M3) / Midnight / Grade B
Original price was: 869,99€.742,99€Current price is: 742,99€.
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 664,99€.557,99€Current price is: 557,99€.
Apple MacBook Air (13″ 2025, M4) / Blue / Grade Premium
Original price was: 1.337,99€.1.152,99€Current price is: 1.152,99€.
or 3x 384,33€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.337,99€.1.152,99€Current price is: 1.152,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M4 (10-core)
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2025 |
| VAT Type |