| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5250U |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1366×768) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 271,99€.225,99€Current price is: 225,99€.
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Midnight / New
Original price was: 1.766,99€.1.535,99€Current price is: 1.535,99€.
Apple MacBook Air (13″ Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 197,99€.171,99€Current price is: 171,99€.
or 3x 57,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 197,99€.171,99€Current price is: 171,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-5250U
RAM4GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |