| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5250U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Gold / Grade A
Original price was: 755,99€.645,99€Current price is: 645,99€.
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 219,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Apple MacBook Air (13″ Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 188,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
or 3x 54,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 188,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-5250U
RAM8GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |