| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8210Y |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | UHD Graphics 617 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Apple MacBook Air (13" Early 2014) / Silver / Grade B
Original price was: 205,99€.173,99€Current price is: 173,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 420,99€.365,99€Current price is: 365,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13″ 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 377,99€.327,99€Current price is: 327,99€.
or 3x 109,33€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 377,99€.327,99€Current price is: 327,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.6 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery49.9 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| VAT Type |