| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| Colour | Grey Sideral |
| Tamanho do Ecrã | 13" |
| Processador | Coloure i5-8210Y |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| GPU | UHD Graphics 617 1.5GB shared |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
| Teclado | DEU |
| Estado da Bateria | Excellent |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Midnight / Grade C
Original price was: 801,99€.684,99€Current price is: 684,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2014) / Silver / Grade C
Original price was: 700,00€.198,99€Current price is: 198,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13″ 2018) / Space Grey / Grade A
Original price was: 380,99€.324,99€Current price is: 324,99€.
or 3x 108,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 380,99€.324,99€Current price is: 324,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.6 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery49.9 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| GPU laptops | |
| Ciclos da Bateria | |
| Tamanho da tela | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| VAT Type |