| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1038NG7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SWE/FIN |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 645 |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple MacBook Pro (13" 2020, 2 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 494,99€.425,99€Current price is: 425,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 825,99€.687,99€Current price is: 687,99€.
Apple MacBook Pro (13″ 2020, 4 TBT3) / Silver / Grade B
Original price was: 597,99€.519,99€Current price is: 519,99€.
or 3x 173,33€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 597,99€.519,99€Current price is: 519,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.0 GHz
RAM16 GB
Storage512 GB SSD
Battery58 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |