| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 10-core GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (marcas de desgaste) |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 624,99€.542,99€Current price is: 542,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade C Plus
Original price was: 1.609,99€.1.399,99€Current price is: 1.399,99€.
Apple MacBook Pro (13″ 2022, M2) / Space Grey / Grade C
Original price was: 680,99€.566,99€Current price is: 566,99€.
or 3x 189,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 680,99€.566,99€Current price is: 566,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M2 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58.2 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| VAT Type |