| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-3210M |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 500GB HDD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1280×800) |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 512,99€.437,99€Current price is: 437,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 272,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
Apple MacBook Pro (13″ Mid 2012) / Silver / Grade B
Original price was: 183,99€.152,99€Current price is: 152,99€.
or 3x 51,00€ interest-free
VAT included
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 183,99€.152,99€Current price is: 152,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-3210M
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| VAT Type |