| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-8850H |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon Pro 560X 4GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Silver / Grade B
Original price was: 608,99€.506,99€Current price is: 506,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Space Grey / Grade B
Original price was: 588,99€.506,99€Current price is: 506,99€.
Apple MacBook Pro (15″ 2018) / Space Grey / Grade B
Original price was: 518,99€.442,99€Current price is: 442,99€.
or 3x 147,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 518,99€.442,99€Current price is: 442,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.4" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i7 2.2 GHz
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery83.6 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| VAT Type |