| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i9-9980HK |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (descoloração) |
| GPU | Radeon Pro 5300M 4GB |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Apple MacBook Pro (15" 2016) / Silver / Grade C
Original price was: 215,99€.186,99€Current price is: 186,99€.
Apple MacBook Pro (13" Mid 2012) / Silver / Grade B
Original price was: 177,99€.152,99€Current price is: 152,99€.
Apple MacBook Pro (16″ 2019) / Space Grey / Grade B
Original price was: 585,99€.487,99€Current price is: 487,99€.
or 3x 162,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 585,99€.487,99€Current price is: 487,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i9-9980HK
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| VAT Type |