| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i9-9880H |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon Pro 5500M 8GB |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Apple MacBook Pro (14" 2023, M2) / Space Grey / Grade B
Original price was: 1.477,99€.1.241,99€Current price is: 1.241,99€.
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 556,99€.471,99€Current price is: 471,99€.
Apple MacBook Pro (16″ 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 755,99€.639,99€Current price is: 639,99€.
or 3x 213,33€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 755,99€.639,99€Current price is: 639,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i9-9880H
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles501-750
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 32GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| VAT Type |