| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 128GB WiFi + Cellular / Grey / Grade B
Original price was: 198,99€.170,99€Current price is: 170,99€.
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 32GB WiFi / Silver / Grade A
Original price was: 185,99€.159,99€Current price is: 159,99€.
In stock
Original price was: 120,99€.102,99€Current price is: 102,99€.
-15%This product has no reviews yet.
| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 32GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | |
| VAT Type |