| Colour | Pink Gold |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure M3-7Y32 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 615 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Sony Xperia 1 V 5G 256GB DS / Black / Grade C
Original price was: 629,99€.528,99€Current price is: 528,99€.
Dell P2211H 21.5" FHD / Grade AB
Original price was: 97,99€.81,99€Current price is: 81,99€.
Apple MacBook (Retina, 12″ 2017) / Rose Gold / Grade C
Original price was: 251,99€.209,99€Current price is: 209,99€.
or 3x 70,00€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 251,99€.209,99€Current price is: 209,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen12" Retina 2304×1440
ChipIntel Core m3 1.2 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery41.4 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| VAT Type |