| Colour | Gold |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure M-5Y31 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 5300 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Space Grey / Grade C
Original price was: 339,99€.292,99€Current price is: 292,99€.
Apple iPad 9.7" 2nd Gen (2011) 16GB WiFi + Cellular / White / Grade BC
Original price was: 54,99€.46,99€Current price is: 46,99€.
Apple MacBook (Retina, 12″ Early 2015) / Gold / Grade B
Original price was: 216,99€.181,99€Current price is: 181,99€.
or 3x 60,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 216,99€.181,99€Current price is: 181,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore M-5Y31
RAM8GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2015 |
| VAT Type |