| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1185G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Quadro T500 4GB |
| Screen Size | 15.6" |
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 837,99€.721,99€Current price is: 721,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 306,99€.263,99€Current price is: 263,99€.
Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 15.6″ / Black / Grade B
Original price was: 760,99€.633,99€Current price is: 633,99€.
or 3x 211,33€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 3 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
In stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 760,99€.633,99€Current price is: 633,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1185G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |