| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1355U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 16" |
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Space Grey / Grade B
Original price was: 424,99€.365,99€Current price is: 365,99€.
Sony Xperia XA2 / Pink / Grade AB
Original price was: 99,99€.82,99€Current price is: 82,99€.
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 (Intel) 16″ / Black / Grade B
Original price was: 1.097,99€.929,99€Current price is: 929,99€.
or 3x 310,00€ interest-free
VAT included
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 8 un.
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
In stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.097,99€.929,99€Current price is: 929,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1355U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |