| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-7Y75 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | Teclado em falta |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | 2160×1440 |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 12" |
Lenovo Thinkpad X1 Carbon (10th Gen) 14" / Black / Grade C
Original price was: 998,99€.831,99€Current price is: 831,99€.
Lenovo Thinkpad X1 Tablet Gen 2 Touch 12" / Black / Grade B
Original price was: 267,99€.228,99€Current price is: 228,99€.
Lenovo Thinkpad X1 Tablet Gen 2 Touch 12″ / Black / Grade C
Original price was: 229,99€.195,99€Current price is: 195,99€.
or 3x 65,33€ interest-free
VAT included
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 229,99€.195,99€Current price is: 195,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-7Y75
RAM16GB
BatteryExcelente
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |