| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.3" |
Sony Xperia XA2 / Pink / Grade AB
Original price was: 99,99€.82,99€Current price is: 82,99€.
Apple AirPods 2 with Charging Case - MV7N2ZM/A / White / Grade B
Original price was: 151,99€.126,99€Current price is: 126,99€.
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel) Touch 13.3″ / Black / Grade B
Original price was: 388,99€.337,99€Current price is: 337,99€.
or 3x 112,66€ interest-free
VAT included
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 3 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
In stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 388,99€.337,99€Current price is: 337,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1145G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |