| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Apple M1 |
| GPU | Integrada |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple Mac mini (Late 2018) / Grade C
Original price was: 564,99€.486,99€Current price is: 486,99€.
Apple Mac mini Server (Late 2012) / Grade B
Original price was: 314,99€.268,99€Current price is: 268,99€.
Apple Mac mini (2020, M1) / Grade A
Original price was: 607,99€.527,99€Current price is: 527,99€.
or 3x 176,00€ interest-free
VAT included
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 607,99€.527,99€Current price is: 527,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M1
RAM16GB
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |