| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 1TB HDD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i7-3615QM |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Sale!
Apple Mac mini Server (Late 2012) / Grade B
Original price was: 314,99€.268,99€Current price is: 268,99€.
or 3x 89,66€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 314,99€.268,99€Current price is: 268,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-3615QM
RAM4GB
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| VAT Type |