| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-4650U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1366×768) |
| GPU | HD Graphics 5000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2013 |
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2019) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 296,99€.250,99€Current price is: 250,99€.
Apple MacBook Air (13" 2022, M2) / Midnight / Grade C Plus
Original price was: 966,99€.832,99€Current price is: 832,99€.
Apple MacBook Air (11″ Mid 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 253,99€.212,99€Current price is: 212,99€.
or 3x 71,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 253,99€.212,99€Current price is: 212,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-4650U
RAM8GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2013 |
| VAT Type |