| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-1068NG7 |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris Plus 645 |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 438,99€.380,99€Current price is: 380,99€.
Apple MacBook Pro (13" Early 2011) / Silver / Grade B
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Apple MacBook Pro (13″ 2020, 4 TBT3) / Silver / Grade B
Original price was: 900,99€.782,99€Current price is: 782,99€.
or 3x 261,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 900,99€.782,99€Current price is: 782,99€.
-13%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.0 GHz
RAM16 GB
Storage512 GB SSD
Battery58 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 32GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |