| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Apple M3 Max 16-Coloure |
| RAM | 48GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Apple MacBook Pro (14" 2024, M4) / Black / Grade C Plus
Original price was: 1.609,99€.1.399,99€Current price is: 1.399,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Late 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 194,99€.168,99€Current price is: 168,99€.
Apple MacBook Pro (16″ 2023, M3 Max) / Silver / Grade A
Original price was: 3.482,99€.2.901,99€Current price is: 2.901,99€.
or 3x 967,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 3.482,99€.2.901,99€Current price is: 2.901,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M3 Max 16-Core
RAM48GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 48GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2023 |
| VAT Type |