| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Grey |
| Tamanho do Ecrã | 14" |
| Processador | Ryzen 5 7430U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| GPU | Integrated |
| Resolução do Ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| Sistema Operativo | Not included |
| Teclado | USA |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
Sale!
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Touch 14″ / Grey / Grade B
Original price was: 488,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
or 3x 140,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 488,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 5 7430U
RAM16GB
Storage512GB SSD
Screen14" WUXGA (1920x1200)
GPUIntegrated
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| GPU laptops | |
| Tamanho da tela | |
| VAT Type | |
| Delivery |