| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure M7-6Y75 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | RUS |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 515 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
Asus Zenfone 8 5G 256GB / Black / Grade BC
Original price was: 390,99€.339,99€Current price is: 339,99€.
HP LA2205wg 22" WSXGA+ / Grade AB
Original price was: 84,99€.72,99€Current price is: 72,99€.
Apple MacBook (Retina, 12″ Early 2016) / Space Grey / Grade A
Original price was: 503,99€.419,99€Current price is: 419,99€.
or 3x 140,00€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 503,99€.419,99€Current price is: 419,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen12" Retina 2304×1440
ChipIntel Core m3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery41.4 Wh
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Ciclos da Bateria | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2016 |
| VAT Type |