| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Ryzen 3 5425U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Win 11 Home Installed |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Falhas Adicionais Mac | Marcado de propósito |
| Screen Size | 14" |
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 432,99€.375,99€Current price is: 375,99€.
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IAH8 14" / Blue / Grade C
Original price was: 411,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
HP 245 G9 14″ / Grey / Grade C
Original price was: 190,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
or 3x 54,66€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 2 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 190,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 3 5425U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Falhas Adicionais Mac | |
| Screen Size | |
| VAT Type |