| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-8250U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Asus Zenfone 8 5G 128GB / Silver / Grade BC
Original price was: 345,99€.289,99€Current price is: 289,99€.
Apple iPhone 17 512GB (USA) / Black / Grade Premium
Original price was: 1.510,99€.1.279,99€Current price is: 1.279,99€.
HP EliteBook 840 G5 14″ / Silver / Grade B
Original price was: 258,99€.216,99€Current price is: 216,99€.
or 3x 72,33€ interest-free
VAT included
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 258,99€.216,99€Current price is: 216,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-8250U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |