| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i3-8130U |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 1TB HDD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 17.3" |
Asus Zenfone 5 ZE620KL (2018) / Blue / Grade BC
Original price was: 106,99€.92,99€Current price is: 92,99€.
Apple iPhone Air 256GB / Black / Grade B
Original price was: 1.024,99€.853,99€Current price is: 853,99€.
Lenovo IdeaPad 330-17IKB 17.3″ / Black / Grade B
Original price was: 192,99€.161,99€Current price is: 161,99€.
or 3x 54,00€ interest-free
VAT included
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Out of stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 192,99€.161,99€Current price is: 161,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i3-8130U
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Notify me when available
Leave your email and we will notify you as soon as this product is back in stock.
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |